Logos IT Academy

Рейтинг:
 6.25/10
(4 голоса)
Стоимость курсов:
5500 грн.
Характеристики:
Способ обучения: Групповой
Период обучения: до 2 месяцев
Город: Львов
Год основания: 2011
Заказать услугу
Описание:

Logos IT Academy це новітній навчальний центр, мета якого полягає у розвитку ІТ-освіти в Україні. Навчання проводиться з максимальним наголосом на практику, а навчальні програми розроблені відповідно до сучасних потреб провідних ІТ-компаній України.

 

Ми впевнені у якості нашого навчання – тому кожен бажаючий може безкоштовно відвідати пробне заняття будь-якого курсу та пересвідчитись на власному досвіді у кваліфікації викладачів, підході до студентів та актуальності навчальних програм.

 

Також спеціально для тих, хто лише робить перші кроки в світ ІТ, ми розробили безкоштовні курси: «Основи програмування», «Основи WEB-розробки», «Основи тестування ПЗ».

 

Навчаючи студентів уже близько 5 років, ми здобули безцінний досвід організації максимально зручного та ефективного навчального процесу.

 

Питання та відповіді

 

Я нічого не розумію в програмуванні. Чи зможу я навчатися на ваших курсах?

 

Так. Більшість курсів розрахована на новачків. Технічна освіта теж не обов’язкова. Якщо у Вас є сумніви, або ж ви вагаєтесь запрошуємо пройти безкоштовний курс по “Основах програмування”.

 

Які мінімальні знання та вимоги для початку навчання по курсах програмування та тестування?

 

Впевнене володіння персональним комп’ютером.

 

Чи є у Вас пробні заняття?

 

Так. Ви можете записатися на пробне заняття по телефону.

 

Чим Logos IT Academy відрізняється від інших навчальних закладів?

 

Кваліфікованими практикуючими викладачами, привітним персоналом, сучасними комп’ютерними аудиторіями, також ми не заощаджуємо на оренді наш офіс знаходиться в центрі міста, що забезпечує оптимальний маршут з будь-якої точки міста.

 

Чи потрібно носити з собою особистий ноутбук на заняття?

 

При бажанні, всі аудиторії Logos IT Academy обладнані необхідною сучасною технікою та безпровідним інтернетом.

 

Як зареєструватися на курси?

 

Ви можете зателефонувати нам, або відправити заявку через форму онлайн запису на сайті. Ми передзвонимо Вам, відповімо на всі питання і домовимося про безкоштовне пробне заняття, якщо Вас все влаштовує укласти договір та оплатити необхідно до початку наступного заняття.

 

Чи задаєте ви домашні завдання?

 

Так. Іноді навіть багато. Виконання цих завдань дуже важливе, якщо ви дійсно хочете навчитися програмуванню.

 

Як зазвичай проходить заняття?

 

Все залежить від теми. Зазвичай перші 10-15 хвилин відведені на обговорення домашнього завдання та питання по ньому, весь наступний час практичне заняття під час якого лектор показує на проекторі новий матеріал який слухачі відразу тестять. Конспекти ніхто не пише, презентації та теоретичний матеріал подається в електронній формі, домашні завдання також відсилаються на емейл.

 

Чи ви видаєте сертифікат про закінчення курсів?

 

Так – видаємо.

 

Чи можна оплачувати курси за безготівковим розрахунком?

 

Так.

 

Я не встиг (ла) записатися на навчання і курс вже почався. Чи можу приєднається до групи?

 

Так, викладач безкоштовно проводить 1-3 індивідуальні заняття по даному курсу і якщо є місця, долучає до групи.

 

Скільки зазвичай людей в групі?

 

Зазвичай до 5, або 10 залежить від курсу. В акційних групах може бути до 15 осіб. У будь-якому випадку процес навчання побудований так, що ніхто не залишиться без уваги. У разі якщо група велика, на занятті присутній асистент викладача, який допомагає студентам з практичними завданнями. Мінімальна кількість людей для запуску групи троє.

 

Якщо я з іншого міста, можна пройти курс в онлайн режимі?

 

Так, попередній графік та необхідний софт узгоджується з викладачем, пробне заняття є безкоштовним, також перевагою онлайн навчання є економія часу та можливість відеозапису кожного заняття.

 

Що потрібно зробити, щоб зареєструватись на безкоштовні курси?

 

Учасники відбираються на основі мотиваційних листів надісланих через онлайн-заявку на сайті.

Форма Записаться на курсы

Записаться на курсы

Введите свои данные и мы перезвоним Вами в течении нескольких минут.
Имя
Телефон
E-mail адрес
СообщениеInvalid Input
Отзывы
Олесь , 30.01.2022
Академія, та викладачі дуже сподобалась, рекомендую!
Виктория Гусарук , 28.07.2019
Проходила курси web-developera. Наш викладач – Журавльов Сергій. Навчанням задоволені. Перш за все, сподобалась дружня атмосфера, відкритість і простота пояснення. Уроки проходили в жвавому ритмі, мучили Сергія всіма питаннями, адже, як він казав на ввідному занятті – ви прийшли на курси, то всмоктуйте більше інформації, грузіть викладача питаннями, незалежно чи прості чи легкі.

Антон Окладник , 21.05.2019
Коли ви будите читати цей відгук, ви повинні зрозуміти, що ця фірма - аферисти.
Пояснення:
1. Це іх 4 або 5 акаунт у гуглі. І вони створять наступний, коли його рейтинг дійде до відмітки меньше 4.
Отже перш ніж покластись на відгуки які ви тут бачите, вбийте запит на логос у гугл и почитайте відгуки там. все стане зрозуміло
2. Викладачі - в минулому студенти самого логосу з попередніх наборів. Було б ок, якщо б вони мали б досвід, а так виходить, що вони 3 місяці назад закінчили курси, і вже стали викладачами. І вони настількі тупі, що афішують цим в своїх акаунтах на linkedIn.
3. гроші з вас зберуть,а потім будуть відьерміновувати старт курсу на місяць - півтора від початковії дати. Це м'яко кажучи неприємно.

Спеціальний update на вашу відповідь на мій коментар:
Я вкрай радію, що Ви своїми фейками набиваєте собі оцінки не нижчє 4*, та створюєте кожного разу нові акаунти під назвою logos it academy, it academy logos і тому подібні варіації. Факт все одно залишиться фактом, що ваші викладачі - це ваші студенти, бо вони настількі бездумні, що примудряються в своїх профілях в linkedin спочатку вказати , що вони вчились в вас на курсах, а потім стали одразу "Ментором" в logos it academy. Я залишу цей відгук на всіх ваших акаунтах, що б люди знали що, до чого. Після того, як мені відмовились повертати гроші за ваш обман з викладачами, я вас жаліти не буду. Ідіть в "*опу" шановні
Юрий Каминский , 07.04.2019
Закінчив курс джава девелопер, дякую за круту організацію нашого потоку, були класні викладачі, тренінги по софтскілах, зараз організовують мені співбесіди, рекомендую!
Оставить отзыв
Имя
E-mail
Текст комментария
Оцените продукт
Company MAXXmarketing GmbH